YÜZ MEZOTERAPİSİ
Estepalace'ta Yüz Mezoterapisi !

Yüz Mezoterapisi

Yüz mezoterapisi genellikle karıştırılan estetik işlemlerden bir tanesidir. Mezoterapide tamamen doğal maddelerin enjekte edilmesi ve cildin kendini yenilemesi, yüz bölgesinde olan kırışıklıkların giderilmesi hedeflenmektedir. Mezoterepi bunu doğal maddeler ile yapmaktadır. İşlem enjeksiyon yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. İğne ile yüzün belirli bölgelerine cilt için gerekli olan ve yenilenmeyi sağlayıcı doğal maddeler enjekte edilmektedir. Bu sayede yaşlılığın getirdiği belirtiler azalacak ve cilt kendini yenileyerek daha gergin görünecektir.

Yüz mezoterapisinin çözümlediği sorunlar

Yüz mezoterapisi İstanbul içerisinde sıklıkla yaptırılan ve talep gören uygulamalardandır. En çok kadınlar tarafından talep gören bu uygulama erkeklere de uygulanabilmektedir. Yüz mezoterapisi belli başlı cilt problemlerine çözüm olmaktadır. Bunlardan ilki sarkmalardır. Yaşlanmaya bağlı olarak yanakların sarkması ve yüzde yaşanan çökmeler yüz mezoterapisi ile çözümlenebilmektedir. Bunun yanı sıra kırışıklıklara da iyi gelen mezoterapi, ciltteki yorgun görünümü gidermekte ve yaşlanma hızını azaltmaktadır. Bu noktada tedavi yeni yeni kırışıklıkları oluşmaya başlamış olan kişiler içinde idealdir. Böylece cilt kendini toparlayacak ve yaşlanma hızı büyük oranda azalacaktır.

Etkisi ne zaman görülür?

Yüz mezoterapisinin etkileri kısa bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Uygulamanın hemen sonrasında cilt kendini yenilemeye başlayacak ve bu yenileme cildin sıkılığını kazanmasını sağlayacaktır. Yüz mezoterapisi İstanbul gibi büyükşehirlerde en sık uygulanan kırışıklık tedavilerindendir. Bunun sebebi tamamen doğal olması ve etkilerinin uzun süre gitmesidir. Tedavi sonucu cilt aydınlık ve genç görünecektir. İşlem acı verir mi? İşlem iğne ile yapıldığından çok hafif bir acı hissi yaratacaktır. Fakat acı hissi oldukça az olacaktır. Acı hissinin daha da azalması ve kişinin hiçbir şey hissetmemesi için bazı kremler kullanılmaktadır. Anestezik etki yaratan bu kremler mezoterapinin uygulanacağı yüz bölgesine sürülmekte ve 10-15 dakika sonra etki göstermektedir. Böylece kişi hiç acı hissetmeyecek ve operasyon kısa sürede tamamlanacaktır. Operasyon öncesi sürülen bu kremin temizlenmesi gerekecektir. Krem silinmeden uygulama yapılması mümkün olmayacaktır.

Hemen Arayın!
Bizi Arayın Uzmanlarımızla Saç Ekiminizi Planlayın !