ELMACIK KEMİĞİ ESTETİĞİ
Estepalace'ta Elmacık Kemiği Estetiği !

Elmacık Kemiği Estetiği

Güzel ve genç bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların iki güzel elmacık kemiği ve üçgen bir yüz hayali bulunmaktadır. Üçgen bir görünüm, daha genç olma, daha doğal olma hayalleri ile kadınlar estetik çözümlere başvurmaktadır. Kemiğe uygulanan estetik operasyonlara elmacık kemiği estetiği denilmektedir. Belirgin elmacık kemiklerine sahip olan kadınlar kendilerini daha güzel ve daha genç hissetmektedir. Elmacık kemiklerinin belirgin olması ifadesinin kaybolması kadınlarda yaşlılık duygusunun yaşanmasına neden olmaktadır. Yaş ile beraber yüz dokusunun aşağıya doğru inmesi durumunda elmacık kemiği estetiği yapılmaktadır. Daha güçlü, daha estetik ve daha genç görünmeyi kim istemez ki? Uzman doktorlar tarafından belirlenen yöntemler ve teknikler sayesinde yapılan estetik ile daha genç görünmek mümkündür.

ELMACIK KEMİĞİ NASIL BELİRGİNLEŞTİRİLİR?

Gelişimsel olarak çökük elmacık kemiklerine sahip olanlar bu durumdan rahatsızlık duymaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde artık bu sorunlardan kolayca kurtulmak mümkündür. Sağlıksız, yorgun ve mutsuz bir görünümde olmak istemeyenler için elmacık kemiğini belirginleştirme teknikleri bulunmaktadır. Daha çıkıntılı hale getirilmesi için kullanılan teknikler sayesinde kadınların öz güvenlerinde artış yaşanmaktadır. Genç ve sağlıklı bir yüz profiline kavuşmak isteyenlerin elmacık kemiği estetiği fiyatları hakkında araştırma yapması bu yolda alacağı ilk adım olacaktır.

ELMACIK KEMİĞİ ESTETİĞİ İÇİN UYGULANAN YÖNTEMLER NELERDİR?

Yüzün en önemli bölgesi olan elmacık kemiğinin daha belirgin hale gelmesi için bazı yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler aşağıda yer almaktadır.

1-) Geçici Dolgu Maddeleri = 15 dakika içerisinde uygulanabilen bu yöntem çok fazla tercih edilmektedir. Aynı gün içerisinde normal hayata dönem söz konusudur. Dolgu maddesi kullanılarak elmacık kemiğinin belirgin hale gelmesi sağlanır.

2-) Kalıcı Dolgu Maddeleri= Riskli olma olasılığı fazla olan bir uygulama olması nedeni ile çok fazla tercih edilmemektedir.

3-) Yağ Enfeksiyonu = Hastane ortamında, steril koşullarda yapılması gereken bir yöntemdir. Vücudunun bir bölgesinden alınan yağ elmacık kemiğine enjekte edilmektedir. Doktor ile elmacık kemiği estetiği fiyatları hakkında estetik öncesinde görüşülmesi önemlidir.

4-) İmplant= Elmacık kemiklerinde düzleşme sorunu yaşayan kişilerde bu yöntem uygulanmaktadır. Genel anestezi yöntemi kullanılmaktadır.

5-) Yüz Germe Ve Askılama = Yaşlanma nedeni ile sarkan yüz dokusunun gerdirilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Yaşa bağlı olarak gelişen sarkmalarda daha çok tercih edilmektedir.

Hemen Arayın!
Bizi Arayın Uzmanlarımızla Saç Ekiminizi Planlayın !