ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ
PLASTİK CERRAHİ ESTEPALACE
Card image cap
Burun Estetiği

Bazı kişilerde doğuştan olan burnun şekil bozukluğu bazı kişilerde de sonradan darbe, darp ve düşme gibi sebeplerle olabilmektedir. Bu durumdaki kişinin estetik olarak kendini kötü hissetmesi, sosyal yaşamını etkilerken psikolojisini de bozabilmektedir. Bu durumda uygulanan başarılı yöntemlerden biri olan burun estetiği yani rinoplasti, hastanın daha güzel görünen bir burna sahip olmasını sağlamaktadır. Bazen sadece görsel amaçlı yapılan burun estetiği, bazense sağlık sorunları nedeni ile solunum almanın zorlanmaya başladığı zamanlarda uygulanır.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Face Mesotherapy

Face Mesotherapy Face skin can be deformed in time due to various factors like stress, external factors (sun, wind, etc.) Both saggings and wrinkles and collapses cause visual and psychological problems. One of the applications regenerate the skin is mesotherapy applied to especially face, neck, low-neck, back of the hand. Chemical substances (vitamin, mineral, etc)

Read more
Card image cap
Labioplasti

Güzellik bir bütündür ve kadınlar bu konuda oldukça hassas varlıklar olarak genital bölgelerinin görüntüsünü beğenmediklerinde de bunun düzeltilmesi için de doktora gidebilmekte ve bu bölgelerinde ki kusurların düzeltilmesini istemektedirler. En çok labioplasti ameliyatı yaptırmak istemektedirler. Bu ne ameliyatı diye sorulduğunda da kadınların genital organlarında bulunan ve iç dudak diye tabir edilen bölgede bulunan görünüm bozukluklarının giderilmesi diye tanımlanabilir..

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Çene Estetiği

Son zamanlarda popülerliğini oldukça arttıran estetik uygulamaları arasında çene estetiği bulunmaktadır. Çenenin de yüzün diğer bölümleri ile orantılı olması önemlidir. Burun kadar dikkat çeken çenenin yüz ile uyumlu olması sayesinde ortaya çıkan yüz profili kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Vajinoplasti

Birçok farklı sebebe bağlı olarak kadınların vajinaların da bazı rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Özellikle ilerleyen yaş, doğum ve jinekolojik muayeneler sonucunda vajinada gevşeme ve sarkma meydana gelmektedir. Bu durumda genel olarak vajinoplastiyani genital bölge estetiğine başvurulur.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Elmacık Kemiği Estetiği

Güzel ve genç bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların iki güzel elmacık kemiği ve üçgen bir yüz hayali bulunmaktadır. Üçgen bir görünüm, daha genç olma, daha doğal olma hayalleri ile kadınlar estetik çözümlere başvurmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Kulak Estetiği

Kepçe kulak ve kulak küçültme ameliyatları en çok uygulanan kulak estetiği çeşitleri arasında yer alır. Küpe delikleri yırtıldığında da, kulak estetiğinin uygulanması mümkündür.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı göz üstünde yer alan ve gözlere biçimini veren bölgelerdir. Bu bölgede herhangi bir problem olması kişinin bakışlarını ve ifadesini direk olarak etkileyerek olumsuz bir görünüm yaratacaktır.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Çarpık Bacak Estetiği

Bacaklar sadece yürümeyi sağlayan aracılar gibi görünse de estetik beden duruşunu sağlayan en önemli etkendir. Bu nedenle çarpık bacak estetiği çok önem verilen ve başvurulan uygulamalardan biridir.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Kol ve Bacak Germe

Çoğu insanın bazı sebeplerle vücudunda sarkmalar meydana gelmektedir. Gevşemelerden dolayı da kişide bazı sorunlar yaşanmaya başlar. Bu esnada devreye gire kol ve bacak germe işlemi bu bölgelerdeki gevşemelerin tedavisini amaçlamaktadır. İlerleyen yaşın etkisi, çok fazla kilo alıp vermenin etkisi, yer çekimi etkisi ve güneşe maruz kalmanın etkisi ile genellikle bayanların kol ve bacaklarında sarkmalar oluşur.

Daha Fazla Bilgi
Card image cap
Yüz ve Boyun Germe

Alt yüz ve boyun bölgesindeki kısımlar çene kenarları, boyun ve yanakların alt kısmıdır. Yaş ilerledikçe ve yer çekiminin etkisi ile yüzün cildi çene kenarlarının üzerine doğru yayılmaktadır. Bu nedenle yüzün oval şekli bozularak kare şeklini alır. Ağız köşeleri kısmında da aşağıya doğru çizgiler oluşmaya başlar.

Daha Fazla Bilgi
Hemen Arayın!
Bizi Arayın Uzmanlarımızla Saç Ekiminizi Planlayın !
estepalace whatsapp mesaj gönder