DUDAK DOLGUSU
Estepalace'ta Dudak Dolgusu !

Dudak Dolgusu

Dolgun dudaklar her kadının hayalidir. Fakat herkes doğuştan dolgun dudaklara sahip olamamaktadır. İnce dudak yapısına sahip kadınların birçoğu bu durumdan rahatsız olmakta ve çözüm yollarına yönelmektedir. Dudak dolgusu işlemleri bu noktada devreye girmekte ve en ince dudakları bile biçimli ve hoş bir görünüme sokmaktadır. Dudak dolgusu, dudakların kontürlerini belirginleştirecek ve daha dolgun dudaklara sahip olunmasını sağlayacaktır. Bu noktada doğru güzellik merkezi seçimi son derece önemlidir.

Dudak dolgusu İstanbul gibi büyükşehirlerde hemen her güzellik merkezinde uygulanmaktadır. Bu denli çok kuruluşun arasından en doğru olanı seçmek ve tüm dudak dolgusu işlemlerini orada yaptırmak gerekecektir. Dudak dolgusu estetik operasyonlarda farksızdır. Hatalı yapıldığında geri dönülemez sonuçlara yol açacaktır. Bu sebeple en doğru seçim alanında uzman bir estetisyen tarafından işlem görmek olacaktır.

İşlem öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Dudak dolgusu işlemi öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan ilki işlem öncesi süreç ile ilgilidir. İşlem öncesi tercih edilecek olan sağlık kuruluşu dikkat edilmesi gereken ilk noktadır. Dudak dolgusu İstanbul içerisinde sıklıkla uygulanan işlemlerden bir tanesidir. Bu noktada kaliteli bir sağlık kuruluşunun seçilmesi büyük önem kazanmaktadır. İşlem öncesi dikkat edilmesi gereken bir diğer noktası ise nasıl bir dudak biçimi ve boyutu istendiğinin detaylıca belirtilmesidir. Böylece dudak dolgusu sonrasında herhangi bir beğeni problemi oluşmayacaktır.

İşlem sürecinde dikkat edilmesi gerekenler

İşlem sürecinde de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki alt ve üst dudağın birbiri ile uyumlu bir şekilde dolgunlaştırılmasıdır. Orantısız dudaklar ne kadar dolgun olursa olsun kötü görünecektir. Bunun yanı sıra dolgu sırasında kullanılan malzemede son derece önemlidir. Dudak dolgusu diğer uygulamalardaki gibi tek parça olan ve daha sonra çıkartılabilen dolgulardan değildir. Tüm dudağa yayılacak olan dolgu malzemesi mutlaka dikkatle belirlenmeli ve o şekilde uygulanmalıdır.

Nasıl yapılır?

Dudak dolgusu uygulaması son derece basittir. Bunun için ilk olarak hasta düz bir yüzeye oturtulur ve dudağın önceden belirlenen kısımlarına gerekli miktarlarda dolgu uygulanır. İşlem sırasında iğne kullanılacağından çok az acı hissi oluşması son derece normaldir. İşlem ortalama 15-20 dakika kadar sürecek ve dudaklar dolgun bir görünüme kavuşacaktır.

Hemen Arayın!
Bizi Arayın Uzmanlarımızla Saç Ekiminizi Planlayın !