عمليات خاصة بتجميلات الوجوه بموجب نظام الأبرة الذهبية + نظام PRP
عمليات خاصة بتجميلات الوجوه بموجب نظام الأبرة الذهبية + نظام PRP ESTEPALACE !

عمليات خاصة بتجميلات الوجوه بموجب نظام الأبرة الذهبية + نظام PRP

Eskiden sadece kadınlar genç görünmek için büyük çaba göstermekte ve bunun için ameliyat olmaktan da çekinmiyordu günümüzde ise kadınlara erkekler de katılmış ve böylece genç görünme isteği tüm insanlar tarafından hissedilir olmuştur. Doktorlar ve güzellik uzmanları olan estetik alanında çalışan uzmanlar da bu gençleşmenin ameliyatsız çözümlerini bulmak için sürekli araştırmalar yapmaktadırlar. Bu araştırmalar geçtiğimiz yıllarda sonuçlarını vermiş ve altın iğne yöntemi bulunmuştur. Bu yöntem ile yüz ve boyun bölgesinde yaşlanmaya bağlı olarak oluşan sarkmalar, canlılığını kaybetmeler, çökmeler ortadan kalkmakta ve yapılacak tedavinin tamamlanması sonrasında da daha genç bir görünüm elde edilmektedir.

Altın İğnenin Etkisi Ne Zaman Görülür?

Altın iğne cilt altında bulunan kolajenleri ve elastin liflerini uyarmakta ve bunların eskisi gibi cildin yenilenmesi görevini yapmalarını sağlamaktadır. 2 – 4 seans olarak 15 gün aralıklarla uygulanan bu tedavi de sonuçları ilk seansın sonunda görmeye başlarsınız. Yapılacak altın iğne ilk anda cilt altında bir ısı oluşturmakta ve kişiye hiç bir yan etki yapmamasının yanında ciltte herhangi bir yara izi ya da kabuklanma gibi bir durum oluşmadığı için de yaptıran kişi normal hayatına devam edebilmektedir. Kendini daha genç ve güzel hissetmek isteyen bütün insanlar yaptırabilirler.

Prp İle Yüz Gençleştirme Nedir?

Daha genç ve güzel görünmek isteyen kişilerin sağlıklı bir şekilde bu görünüme kavuşabilmeleri için bulunan diğer bir yöntem de prp ile yüz gençleştirme olmaktadır. Bu yöntem ise kök hücre tedavisi ile benzerlik göstermektedir. Bu yöntemin farkı kişinin kendi kanının kullanılmasıdır. Bu da kişinin bedenine hiç bir yapay ya da yabancı maddenin uygulanmaması ile hiç bir yan etkisinin olmaması anlamına gelmektedir. Bu yöntem de kişinin kanı alınmakta ve bu kanın içinde bulunan ve pıhtılaşmayı sağlamasının yanında iyileşme süreci oluşturan trombositler yoğunlaştırılarak yüze gerekli noktalardan enjekte edilerek prp ile yüz gençleştirme işlemi başlatılmış olur.

Cilt zamanla yaşlandığından bu prplar yereli şekilde yoğunlaşamamak da olduğu için bu dışarıdan bir müdahale ile yapılarak cildin kendisini yenilemesi sağlanmaktadır. İlk uygulama sonrasında etkileri hemen görülmektedir ve 2 ile 4 seans sonunda da etkisi tam olmaktadır.

! أتصل بنا الأن
! رتب حجز موعد مع اخصائيينا في اسطنبول